• TUZLA Evden Eve Nakliyat : Web Sitemize Hoşgeldiniz.!
  • eyupoglunakliye@hotmail.com
0216 446 26 30

7/24 Çağrı Noktası

0533 481 40 36

Mobil İletişim

0262 655 20 05

Mobil İletişim

Kara Taşımacılık

Kara Taşımacılık

Kara Taşımacılık

Kara Taşımacılık
Hizmet alanımız yurt içi ve yurt dışı her türlü taşımacılık evden eve bürodan büroya Portekiz'den, Afganistan'a, İtalya'dan İskandinav ülkelerine kadar son derece geniş bir coğrafyaya hitap etmektedir. Yükün özelliklerine bağlı olarak yüksek tonajlı, geniş hacimli, yanıcı ve parlayıcı ürün taşımaları, bir küçük paketten doksan tona kadar parsiyel ve komple taşımalar. Firmamız şehirlerarası eşya ve yük taşımacılık hizmetlerini zamanında teslim prensipli kuruluş.
SÜRAT
Teslimat süresinin taşıdığı öneme bağlı olarak, var olabilen en kısa sürede boşaltma yerine ulaştırılan ekspres (üç günde Türkiye - Almanya) sevkiyatlar. Yıllık anlaşmalar kapsamında maksimum 12 saat ile sınırlı araç tedariki teminatı.

Hizmet alanımız yurt içi ve yurt dışı her türlü taşımacılık evden eve bürodan büroya Portekiz'den, Afganistan'a, İtalya'dan İskandinav ülkelerine kadar son derece geniş bir coğrafyaya hitap etmektedir. Yükün özelliklerine bağlı olarak yüksek tonajlı, geniş hacimli, yanıcı ve parlayıcı ürün taşımaları, bir küçük paketten doksan tona kadar parsiyel ve komple taşımalar.Intermodal Servisler Avrupa Ekspres Servisleri Özel İş Nakliyeleri , askılı Taşımacılık, kapıdan kapıya Teslim , depolama servisleri Gümrükleme Nakliye Sigortalar